Gazete Medient - Sayı 18

Gazete Medient - Sayı 18

MEDİENT KBB Tıp Merkezi Ailesi olarak, hastalarımızla daha yakın iletişimde olmak ve merak ettiklerine yanıt bulmalarını sağlamak için Medient KBB Gazetesini çıkarmaya karar verdik. Bu daima önceliğimiz olan, hastalarımızın her türlü gereksinim, beklenti ve haklarını vazgeçilmezimiz olarak görmekle de uyumlu bir karardı.

Kurulduğumuz 14 Mart 2013’ten bu yana pazar günleri dahil 7/24 uzman kadromuzla hastalarımızın umut ve refahını arttıracak en ileri tanı ve tedavi teknolojilerini sunmayı ilkemiz edindik. Profesör, Doçent ve uzman doktorlarımızdan oluşan geniş kadromuz ile kulak burun boğaz hastalıklarının her alanında en kaliteli ve etkin hizmeti üretmekteyiz.

Bünyemizde KBB hastalıklarının iyileştirilmesindeki tüm medikal ve cerrahi tedavi olanakların yanı sıra yüz estetik cerrahisini de barındırmaktayız. Birçok tedavi uygulamasında bir ilk olarak sektöre öncülük etmekteyiz. Ancak yaptıklarımızla yetinmemek ve hep daha fazlasını sunabilmek en büyük amacımız. Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi olarak hastalarımızdan aldığımız geri bildirimleri bize ışık tutması için titizlikle değerlendirerek, hizmetlerimizi her gün bir adım daha ileri götürmekteyiz.

Hastalarımızın bize rahatça erişerek görüşlerini bildirmeleri ve yardımcı olmamızı istedikleri konuları iletebilmeleri için sosyal medya ve web sitemiz üzerinden sürekli iletişim halindeyiz. Gazetemiz de bu sürecin önemli bir parçası olarak yerini almış bulunmakta. Medient Ailesi olarak tüm hastalara acil şifalar diliyor, sağlık, neşe ve mutluluk dolu günler temenni ediyoruz.

OKUYABİLİRSİNİZ PDF İNDİREBİLİRSİNİZ

Konu Başlıkları

Bu sayımızda yer alan içerikleri sitemiz üzerinden de okuyabilirsiniz. Konu başlıklarımız aşağıdaki gibidir.

Kulak Zarı Perforasyonları

Kulak Zarı Perforasyonları

Kulak zarı deliği, olan kişi için gündelik yaşantısını etkileyecek problemleri ortaya çıkarabilir
Burun Estetiğinde Ultrasonik Teknik

Burun Estetiğinde Ultrasonik Teknik

Ultrasonik cihaz burun estetiği operasyonlarının istenmeyen problemlerini ortadan kaldırmıştır
Kepçe Kulak (Otoplasti) Ameliyatı Nedir?

Kepçe Kulak (Otoplasti) Ameliyatı Nedir?

Günlük hayatta “kepçe kulak” veya “yelken kulak” olarak bilinen durum; aslında bir hastalık değil, doğumsal ve ailesel nedenlerle ortaya çıkan estetik bir problemdir.
Kulak Kiri (Buşon)

Kulak Kiri (Buşon)

Kulak Salgısının Görevi Toz ve kum Parçalarını Tutarak Kulak Zarına Zarar Vermesini Engellemektir.

Diğer Sayılar

Sayı 19

Sayı 19

Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin...
Detaylı Bilgi
Sayı 17

Sayı 17

İlk nefes...
Detaylı Bilgi
Sayı 16

Sayı 16

Sağlık hizmetlerinde kalite...
Detaylı Bilgi
Sayı 15

Sayı 15

Hikayemiz, futbol ve sağlıklı yaşam...
Detaylı Bilgi