Rhinolight

Alerjik nezleye bağlı; burunda kaşıntı, akıntı, tıkanma, hapşırık gibi rahatsızlıklardan kurtulmak fototerapiyle mümkün olabilmektedir. Hemen detaylı bilgi alın!

 


 

Uzman Doktorla İletişime Geç

Adınız & Soyadınız: *

E-mail:

Tel: *

Sorunuz: *
Rhinolight Nedir?

Rhinolight özel dalga boylarına sahip, yüksek yoğunluklu ışık içerir (görülen ışık spektrumu ve UV ışık yelpazesinin güvenli kısmını içerir).

Hem mevsimsel hem de tüm yıl süren alerjik nezlesi olan hastalarda gözlenen burunda kaşıntı, akıntı, tıkanma, hapşırık gibi her türlü şikayeti başarılı şekilde azaltmak ya da yok etmek fototerapiyle mümkün olabilmektedir.

Rhinolight’ın etkinliği dünya çapında yapılan bilimsel çalışmalarla kanıtlanmıştır. Alerjinin çeşidi ne olursa olsun tüm vakalarında etkilidir.

Tedavisi ve Süresi

Rhinolight tedavisi birbirini takip eden 2 hafta içinde uygulanan 4-8 seansta gerçekleşmektedir.Uygulama süresi oldukça kısadır, her bir burun deliği için 2-3 dakika yeterli olmaktadır.

Hastalara önerilen en iyi seçenek olası semptomlar ortaya çıkmadan önce tedaviye başlamalarıdır.

Alerji semptomlarının başladığı durumlarda ise, Rhinolight tedavisine mümkün olduğunca erken başlanması önerilir. 1-2 seans sonrasında bile iyileşmeler gözlenebilir. Ancak kesin yanıt için mutlaka tedavi sonuna kadar beklenmelidir.

Güvenli midir?

Rhinolight tedavisi sadece doktor kontrolü altında uygulanabilir.

Rhinolight uygulanan bölgelerin yüzeyinde ne ısı ne de acı hissedilir.

Özel mekanizması sayesinde, hiçbir şekilde dokulara zarar vermez. Bu nedenle alerjik nezlesi olan hastalarda uzun dönemli tedavide dahi güvenle kullanılabilir.

Kimlerde Uygulanır?

Rhinolight 14 yaşın üzerindeki alerjik nezlesi olan bütün hastalarda güvenle kullanılan etkin bir yöntemidir. Ancak bazı hasta gruplarında özellikle tercih edilmektedir. Bunlar;

  • Alerjik nezle ile ilgili şikayetleri burun spreyleri ve ağızdan alınan alerji ilaçları ile kontrol edilemeyen hastalar,
  • Standart tedavilerin, yan etki ya da başka hastalıklar için kullanılan diğer ilaçlarla etkileşim gibi nedenlerle uygulanamadığı hastalar,
  • Uzun dönem ilaç kullanmak istemeyen hastalar,
  • Gebeler.

 

 

Uzman Doktorla İletişime Geç

Adınız & Soyadınız: *

E-mail:

Tel: *

Sorunuz: *


Medient © 2017 | Tüm Hakları Saklıdır.

Bizi arayabilirsiniz